Nové byty
v Liberci

Bydlete v Liberci – pátém největším městě u nás. Stavíme pro vás moderní bytové domy kousek od přírody, a přitom nedaleko centra města s veškerou občanskou vybaveností. Bydlete v Zahradě Gallas.

KONTAKTY

Nové byty
v Liberci

Bydlete v Liberci – pátém největším městě u nás. Stavíme pro vás moderní bytové domy kousek od přírody, a přitom nedaleko centra města s veškerou občanskou vybaveností. Bydlete v Zahradě Gallas.

KONTAKTY

Lokalita

Projekt ZAHRADA GALLAS vykvete do sedmi domů, které bude oddělovat protékající Františkovský potok. Výstavba, kterou navrhlo anglické architektonické studio Chapman Tailor vychází z blízkých prvorepublikových vil. Výhodou je dostatečný prostor mezi domy i řešení veřejného prostoru. Domy budou nejvíce šestipodlažní, v každém domě pak maximálně 40 bytů, tedy žádné anonymní sídliště, kde si vidíte se sousedy do kuchyně.

Domy obklopí zahrady pro odpočinek místních obyvatel. Ti v okolí svého domova najdou dětské i workoutové hřiště, grill pointy, plácek na jógu, relaxační zónu pro odpočinek, nebo servis point pro kola a mnoho dalšího. Téměř ve všech bytech budou terasy či balkony a někteří si mohou vychutnávat výhled na Ještěd. Budoucí obyvatelé mohou vybírat z většího množství rodinných bytů, v nabídce budou ale také menší byty.

Variabilita bytů i různé vlastnictví

Projekt přichází s tzv. variabilitou bytů. Vyhovuje vám bydlet v menším, ale počítáte do budoucna s rozšířením rodiny? Kupte si tedy 2kk a garsonku vedle sebe, tu zatím pronajímejte a dodatečně je propojte! Nebo máte dospívající dítě, které bude za chvíli chtít soukromí? Kupte velký byt a za pár let z něj oddělte garsonku. Byty jsou vymyšlené tak, že je můžete šikovně příčkami zmenšovat, zvětšovat i dělit. To je výhodné již při koupi a plánování. Byty se přizpůsobí vám, ne vy jim.

V první fázi, do roku 2024 vzniknou čtyři první domy v družstevním vlastnictví. Do roku 2025 pak partneři postaví další tři domy. Vybrat si tak dle svých možností a plánů může každý.

Obytná lokalita navíc bude bezpečná a tichá, parkoviště pro všechny domy totiž vznikne v propojovací části pouze dvou domů.

První etapa čtyř domů do družstevního vlastnictví bude dokončená v létě 2024. Kompletní projekt by měl být hotový v září 2025.

LOKALITA

Místa v okolí

Dostupnost

Centrum Liberce budou mít noví obyvatelé ZAHRADY GALLAS půl hodiny chůzí od svého domu. Širší okolí pak z blízké zastávky tramvaje či autobusu deset minut. Dobře dostupná bude také Praha a jiná města, na Hlavním libereckém nádraží budou totiž obyvatelé zahrady za 15 minut.

Příroda

Žijete-li v Liberci, už v podstatě v přírodě jste. Přímo ve městě najdou zájemci vyhlášenou Zoologickou i Botanickou zahradu Liberec, procházky je možné podnikat také kolem přehrady Harcov nedaleko centra. Přímo nad městem se tyčí vysílač Ještěd, v jehož okolí je mnoho turistických i lyžařských tras. Stačí sednout také na autobus a do dvaceti minut se milovníci přírody prochází v Jizerských horách. Kulturu s přírodou pak lze spojit při desítkách výletů do okolí, například na hrad Grabštejn, zříceninu skalního hradu Valečov, rozhlednu na hřebeni Jizerských hor – nad Prosečí, nebo dřevěný kostel sv. Kryštofa v Kryštofově údolí, či na Bozkovské dolomitové jeskyně a mnoho dalších míst.

Sport

Liberec je město sportu. Vzhledem k blízkosti hor zde dominuje v létě turistika a v zimě lyžování. Milovníkům lyží slouží Ski areál Ještěd, na který je možné dojet tramvají, nebo blízký Ski areál Bedřichov. Několik stanic autobusem jsou dostupné běžecké tratě Jizerských hor. Přímo ve městě je pak k dispozici například Sport Park Liberec s řadou sportovišť, nebo Home Credit Arena, která je mimo jiné domovským stánkem hokejového klubu Bílí Tygři. Nechybí ani rozsáhlý aquapark a bazén.

Vzdělaní

Liberec je velké město, nabízí tedy řadu mateřských, základních i středních škol. K dispozici je také prestižní, Technická univerzita Liberec, která nabízí od roku 1953 vzdělání v mnoha oborech.

Kultura

Jen pár minut do centra Liberce zajistí obyvatelům ZAHRADY GALLAS bezprostřední přístup k veškerým kulturním zážitkům, které město nabízí. Nechybí liberecké Divadlo F. X. Šaldy, Naivní divadlo, Městská knihovna Liberec, Liberecké muzeum, Technické muzeum a mnoho dalšího. Děti jistě ocení edukativní zábavní parky Babylon, iQ Park a iQ Landia, které jsou téměř v centru Liberce a tedy v dochozí vzdálenosti od ZAHRADY GALLAS.

Zdravotní péče

Kromě zdravotních středisek město nabízí péči v Krajské nemocnici Liberec. Ta pracuje na své modernizaci, v roce 2024 by měla dokončit moderní Centrum urgentní medicíny.

Projekt Zahrada Gallas

Služby v blízkém okolí

Pošta

Školka

Škola

Supermarket

Vlakové nádraží

Další služby v okolí

Nemocnice

Obchodní centrum

Plavecký bazén

Park

Centrum IQLANDIA

Divadlo

Kino

Magistrát

Napište nám

Zaujal vás projekt Zahrada Gallas a máte nějaké otázky, na které jste na našich stránkách nenašli odpověď? Pošlete nám svůj dotaz prostřednictvím formuláře. Ozveme se vám.