Aktuality

Speciální úroková nabídka pro nové rezidenty Zahrada Gallas!

Snižte své měsíční splátky s úrokem pouze 3,99 %! V rámci našeho neustálého závazku poskytovat vynikající hodnotu a kvalitu našim klientům, máme radost, že můžeme oznámit časově omezenou nabídku pro budoucí obyvatele našeho družstevního projektu Zahrada Gallas. Při podpisu rezervační smlouvy do 30. června 2024 a vkladu ve výši 25 % nebo více z ceny bytu, získáte garantovanou úrokovou sazbu 3,99 % na váš úvěr.

číst více

Nový úrok 4,29 % pomáhá snížit měsíční splátky

U našeho družstevního projektu Zahrada Gallas v Liberci právě snižujeme úroky! S financující bankou se nám podařilo dohodnout nový úrok ve výši 4,29 % a není to naše poslední slovo. bydlete s námi a my vám i nadále budeme pomáhat snižovat úroky na co nejnižší úroveň. Každé snížení úroku totiž automaticky znamená snížení měsíčních splátek za vaše bydlení.

číst více

Den otevřených dveří provázel nebývalý zájem

Na několik skupin jsme museli rozdělit zájemce o den otevřených dveří našeho projektu Zahrada Gallas v Liberci. Návštěvníky jsme seznámili nejen s tím jak stavba vypadá nyní, ale mohli si také prohlédnout 3D model celé budoucí zástavby a přímo na místě si mohli nechat spočítat model družstevního financování s ohledem na jejich konkrétní finanční možnosti.

číst více

První dva domy projektu Zahrada Gallas už rostou

První dům našeho projektu už nám roste před očima. Všechno běží podle plánu takže byty v této etapě projektu budeme předávat jejich obyvatelům již v příštím roce. Jsme rádi, že roste i zájem o družstevní byty jako o jednu z dostupnějších forem bydlení.

číst více

Družstevní Zahrada Gallas v Liberci získala od bank skvělé podmínky, družstevníci dostanou i v těžké době výhodný úvěr

Vysoká inflace se podle ekonomů udrží ještě nejméně dva roky. Základní sazba úroků pro hypotéky se vyšplhala nad 6 %, celkové náklady pro držitele hypotéky, tzv. RPSN dosahují běžně až sedmi procent. Projekt Zahrada Gallas už teď ale nabízí díky spolupráci s bankami dlouhodobě úrok 6,5 % ročně. Kvůli inflaci a vysokým hypotékám klesají developerům prodeje bytů do osobního vlastnictví, zájem o družstevní bydlení ale stoupá. Potvrzuje to i projekt rodinného družstevního bydlení v libereckém Františkově, který jen za tři měsíce rezervoval téměř polovinu bytů.

číst více

Výstavba družstevních bytů na Františkově začala – projekt zahájila pravnučka zakladatele čtvrti, hraběte Franze Clam-Gallase

V původně průmyslové části Liberce, na Františkově bude v příštích letech rušno. Dnes začala v nevzhledném brownfieldu položením základního kamene výstavba bytových domů pod názvem Zahrada Gallas, která nabídne především byty pro rodiny s dětmi. Zarostlou plochu se zbytky starých budov nahradí do dvou let první etapa družstevního bydlení, která svým názvem odkazuje k historii a zakladateli čtvrti hraběti Franzi Clam-Gallas. Patronkou projektu se stala jeho pravnučka Agathe Maria Széchényi, která věnovala do zakládající schránky pamětní medaili.

číst více

Napište nám

Zaujal vás projekt Zahrada Gallas a máte nějaké otázky, na které jste na našich stránkách nenašli odpověď? Pošlete nám svůj dotaz prostřednictvím formuláře. Ozveme se vám.